השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ייעוץ הנדסי

ייעוץ הנדסי בניה

בזכות שירותי ייעוץ הנדסי, ניתן יהיה לאתר את ליקויי הבניה – ולספק להם מענה מקצועי ויעיל. מעוניינים לוודא כי פרויקט הבניה שלכם נבנה בהתאם לנהלים המחמירים ביותר? ברצונכם לדעת האם הנכס שלכם עומד בדרישות השונות? לשם קבלת ייעוץ איכותי, אתם מוזמנים לפנות אל סקוודקס הנדסה בע"מ. חברה מובילה ומנוסה זו מנהלת, מפקחת ומייעצת במגוון פרויקטים בבניה ברחבי הארץ. צוות עובדי החברה ישמח לעמוד לרשותכם בתחומים אלו, כמו גם לסייע בנושאים נוספים כדוגמת תכנון כבישים, ייעוץ בהליכי משפט ועוד.

על שירותי ייעוץ הנדסי 

עבודת הבניה מתבצעת בהתאם לדגשים ונהלים ברורים. עם זאת, ובכדי לוודא שהעבודה מתנהלת כהלכה, מומלץ ואף רצוי להסתייע בשירותי ייעוץ הנדסי. שירותים אלו מעניקים מענה מקצועי ונדרש על כל שאלה ואתגר העולה לאורך הבניה. מעבר לכך, שירותים אלו הינם פתרון מקיף המתווך בין כל הצדדים המעורבים – בכל הנוגע לבעיות הנדסיות העולות לאורך פרויקט הבניה. מדובר בייעוץ המנגיש את המידע, מורכב ופשוט כאחד, ומאפשר גם לכם להבין מהי הבעיה הניצבת מולכם – וכיצד ניתן לטפל בה.

ברצונכם להתחיל בפרויקט בניה? מעוניינים לדעת כיצד יסייע לכם הייעוץ ההנדסי? ראשית, המומחה בתחום הייעוץ יאפיין את מלוא העבודות הדרושות כמו גם יוציא את המפרטים הטכניים הרלוונטיים לביצוע תהליך העבודה. מדובר, למעשה, בהנחיות מפורטות המציגות את אופן ביצוע העבודות. כמו כן, היועץ ההנדסי יסייע לכם במציאת הקבלנים לשם ביצוע העבודה, יפקח על העבודות ואף יוציא חוות דעת הנדסית בסיום הפרויקט; חוות דעת הקבילה בבית המשפט – אם וכאשר תדרשו להציגה. 

לליווי וסיוע מקצועי בתחום זה, פנו אל חברת סקוודקס הנדסה בע"מ. לצד מענה בתחום זה, חברה מנוסה זו תסייע לכם גם במסגרת פרויקטים בתחום התשתיות – כלל חישוב כמויות לכבישים והתשתיות, תכנון וסלילת הכבישים וכן הלאה.

ייעוץ הנדסי ברמה הגבוהה ביותר

שירותי הייעוץ ההנדסי הינם נדרשים לפרויקטים בבנייה. שירותים אלו יתבצעו על ידי בעלי המקצוע המנוסים ביותר. בבואכם לחפש אחר אנשי המקצוע, יש לברר על ניסיונם הקודם, הכשרתם, המסמכים והתעודות המעידים על הרקע שלהם ועוד. על מנת לקבל ייעוץ מקצועי בתחום זה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת סקוודקס הנדסה בע"מ. חברה מנוסה זו מציעה מעטפת שירותים ברמה גבוהה וחסרת פשרות.

ייעוץ הנדסי מקצועי בתחום הבניה

חוות דעת הנדסית לבית משפט 

חברת סקוודקס הנדסה בע"מ מחזיקה בניסיון רב בתחום חוות דעת הנדסית לבית משפט. בחוות דעת מסוג זה, הכוונה היא למתן עדות של מהנדס מומחה עבור המצב ההנדסי של התשתית הרלוונטית. מהנדס זה יבצע בדיקה מקיפה ויסודית, וידווח בהתאם האם התשתית עומדת במלוא התקנות. על מנת לקבל מידע נוסף בתחום זה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל סקוודקס הנדסה בע"מ. לצד הגשת חוות דעת הנדסיות לבית המשפט, חברה זו מספקת שירותים נוספים: ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה, כמאות, תכנון כבישים ועוד.

הגשת חוות דעת הנדסית לבית משפט – באמצעות מומחה 

את הגשת חוות דעת הנדסית לבית משפט יש לבצע כהלכה. זאת, באמצעות סיועם של המומחים. כלומר, על מנת לוודא כי התשתיות השונות עומדות בסטנדרט הגבוה ביותר, וכי הליקויים (אם ישנם כאלו) מתגלים ומתועדים היטב, על אנשי המקצוע הרלוונטיים לסייע – שלב אחר שלב. כך, ניתן יהיה לערוך את חוות הדעת ההנדסית המקיפה והאמינה ביותר – ולהגיש אותה בהמשך ללא כל עיכוב.

מעבר לכך, עריכת חוות הדעת ההנדסית הינה חשובה ומשמעותית, משום שלצד הליקויים השונים שהיא מציגה – חוות הדעת גם מספקת את מכלול הפתרונות הרלוונטיים לליקויים, וכמובן – את המחיר בהתאם לאופי הליקויים.

את הבדיקה, בעקבותיה תוגש חוות הדעת, מומלץ לבצע עם המומחים של סקוודקס הנדסה בע"מ. בזכות צוות החברה, המומחים בתחום התשתיות ובבדיקתן, תתקבל התוצאה הטובה ביותר. נדגיש כי עובדים אלו הינם בקיאים בכל התקנות הרלוונטיות, לצד פסיקות משפטיות שונות. לשיתוף פעולה, ניתן ליצור קשר עוד היום.

לקבל מענה מקצועי לשביעות רצונכם 

בין אם מדובר בחוות דעת הנדסית לבדיקת מערכות האינסטלציה, ובין אם לצורך איתור ליקויים אחרים בתשתיות – את חוות הדעת יש לבצע כראוי. מה כוללת חוות הדעת? מה ניתן לעשות אם וכאשר לא מכבדים את המסמך? לקבלת מענה במצבים אלו ואחרים, ניתן ליצור קשר עם סקוודקס הנדסה בע"מ. חברה מובילה זו הינה מנוסה בניסוח חוות דעת הנדסית עבור בית המשפט. כמו כן, החברה מציעה מגוון שירותים נוספים – כאשר בין לקוחותיה ניתן למצוא רשויות מקומיות, גופים פרטיים כן הלאה.

יוסף אברהם, מנהל פרויקטים

זכינו בקבלת הסיוע המקצועי מכל מידי הצוות של חברת סקוודקס הנדסה בע"מ. הזמינות שלכם, המקצועיות והמהירות המרשימה בה בוצעה כל משימה הביעה להשלמת הפרויקט במהירות ובצורה המדויקת ביותר.

מרינה כץ, מנהלת צוות

רצינו להודות לכל אחד ואחת מהצוות המקצועי של Squadex! תודה על העזרה בניהול הפרויקט ובקרת איכות אשר הושלמה בצורה יוצאת מן הכלל. כל אדם שהיה מעורב בפרויקט התאפיין במקצועיות, חיוך ומוסר עבודה גבוה. תודה על הכל!

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

שירותי שיווק באינטרנט שירותי שיווק באינטרנט